Ładowanie

LOKALIZACJA

Okolica Willy Leosta

Spędzanie urlopów nad polskim morzem było i nadal jest najbardziej popularną formą letniego wypoczynku. Bałtyk to najchętniej wybierany wakacyjny kierunek przez Polaków. Morze przyciąga swoim niezwykłym klimatem, nadmorską przyrodą, najładniejszymi plażami w całej Europie. Tu również czeka wczasowiczów mnóstwo atrakcji. Począwszy od porannych długich spacerów wzdłuż plaży, poprzez różnego rodzaju aktywności, plażowanie, zwiedzanie, wycieczki rowerowe. Każdy turysta znajdzie taką formę spędzania urlopu, jaka najbardziej mu odpowiada. Oferta atrakcji jest praktycznie nieograniczona.

Karwia każdego roku przyciąga rzesze turystów. Znajduje się tu jedna z najszerszych plaż nad Bałtykiem, a także malownicze ujście rzeczki Karwianka do morza.

Plaża Karwia

Plaża w Karwi

Szeroka i piaszczysta plaża w Karwi to doskonałe miejsce na letni wypoczynek, czy zimowe spacery.
Niezapomniane zachody słońca pozostaną na długo w pamięci…

Karwieńskie Błota i Bielawskie Błota

Bujne łąki będące pozostałościami po holenderskich osadnikach z XVI wieku. To istny raj dla miłośników przyrody – można podziwiać tu unikatowe gatunki roślin i ptaków. W sezonie teren porośnięty jest wrzosami, co tworzy niesamowite wrażenie wizualne.

Nad morzem

Groty Mechowskie

Jaskinie odkryte w 1818 r. zlokalizowane w miejscowości Ostrowo, ok. 3 km od Karwi. Odwiedzając to miejsce z pewnością największe wrażenie robią podtrzymujące sklepienie jaskini, skalne kolumny i filary. Podczas zwiedzania można odpocząć przy stołach piknikowych ulokowanych przy grotach.

Osada Średniowieczna Sławutowo

Usytuowana ok. 15 km od Karwi, na skraju Puszczy Darżlubskiej. Rekonstrukcja średniowiecznej Osady z IX/X wieku pozwoli na oderwanie się od rzeczywistości i przeniesienie w odległe czasy. W chatach ukazane są dawne formy rzemiosła, m.in. garncarstwo, czy zielarstwo. Organizowane są tu lekcje historii, a także pokazy kuchni z ówczesnych czasów.

Plac zabaw
Plaża Karwia

Ocean Park

Idealne miejsce dla całej rodziny. Ekspozycja obejmuje figury zwierząt w rzeczywistych rozmiarach, można obejrzeć tu m.in. wieloryby, rekiny lub żółwie. Na terenie Parku znajduje się ogromny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla najmłodszych, są tu m.in. trampoliny, mini bungee itp.

“Gwiazda Północy” w Jastrzębiej Górze

Najdalej na północ wysunięty kraniec Polski,

Plac zabaw
Plaża Karwia

Latarnia morska w Rozewiu

Latarnia nosi imię Stefana Żeromskiego, który w latach 1920 – 1924 odwiedzał Rozewie – zamieszkiwał podobno nawet w latarni. Na dziedzińcu znajduje się pomnik Stefana Żeromskiego.

Hallerówka

W drewnianej willi mieszczącej się we Władysławowie przy ulicy Morskiej 6, która przed wojną była własnością gen. Józefa Hallera – mieści się obecnie Centrum Pamięci Generała Józefa Hallera i Jego Żołnierzy – pospolicie nazywane też Hallerówką. W willi zgromadzone są pamiątki i różne ciekawe…

Port rybacki we Władysławowie

Zbudowany został w latach 1935 – 38 i obecnie jest jednym z największych portów na Bałtyku. W roku 1952 portowi nadano urzędową nazwę – Władysławowo, aby upamiętnienić fort wojenney zbudowany w XVII w. na polecenie króla Władysława IV. Port we Władysławowie…

Wieża widokowa w Domu Rybaka

Jeśli nie boisz się wysokości i chcesz zobaczyć malowniczą panoramę półwyspu helskiego koniecznie musisz odwiedzić to miejsce! Wieża widokowa znajduje się w centrum Władysławowa. Posiada dwa tarasy: dolny na wysokości 45 metrów n.p.m. oraz górny zwany kulą na wysokości 63 metrów n.p.m. Na …

Łazienka
Plaża Karwia

Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie

powstała w roku 2000 obok Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo. W granitowych płytach oprawione są gwiazdy …

KORZYSTNE POBYTE

Pakiety pobytowe

Nie wiesz jaki termin wybrać, skorzystaj z przygotowanych przez nas pakietów pobytowych.

Sprawdź wszystkie
Tak o nas mówią

Bardzo fajne miejsce do odpoczynku. Pomyśleli o małych dzieciach jest plac zabaw i w domu bawialnia. Polecam

Paweł

Willa Leosta
ul. Złota 28
84-105 Karwia

Rezerwacje
tel. +48 608 274 593
willaleosta@wp.pl

Realizacja / peka.pro